Home » Dieta 36s – dieta zbilansowana

Dieta 36s – dieta zbilansowana

Dieta 36s to nowy, bezpieczny sposób na odchudzanie. Nie obiecuje schudnięcia kilkunastu kilogramów w tydzień, za to jest zbilansowana i bezpieczna. Jej głównym założeniem jest racjonalna utrata wagi pozwalająca uniknąć efektu jo-jo. W jaki sposób działa? Dieta zawiera kompletny 21-dniowy jadłospis wraz z przepisami. Nie jest dietą rozpowszechnianą przez internautów czy spisaną z gazety. Stworzyła ją dyplomowana dietetyczka, która swój sposób odchudzania opisała na stronie www.dieta36s.pl.

Co odróżnia Dietę 36s od innych popularnych sposobów odchudzania? Przede wszystkim nie jest to dieta eliminacyjna czyli nie jemy np. tylko białek (jak w diecie Dukana). Dostarczamy zalecaną przez dietetyków dawkę wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów. Przez to nie wyniszczamy organizmu i chudniemy racjonalnie.

Kolejną zaletą diety jest pełna wymienność posiłków. Jeśli nie mamy ochoty danego dnia jeść jakiegoś konkretnego posiłku możemy wybrać danie z innego dnia z zestawu – np. śniadanie z dnia 3 zamienić ze śniadaniem z dnia 17 itp.

Dieta 36s jako jedna z nielicznych uczy i utrwala zdrowe nawyki żywieniowe. Posiłki należy spożywać co 3 godziny i nie przejadać się lub jeść między posiłkami. Kategorycznie tez należy wystrzegać się jedzenia o późnych porach – ostatni posiłek należy zjeść maksymalnie ok. 3 godzin przed snem.

Jednak najważniejszą zaletą Diety 36s jest, to że nie chudniemy szokowo – kilku czy kilkunastu kilogramów w kilka dni. Takie diety automatycznie powodują przejście metabolizmu w stan obronny. Nasz organizm magazynuje wówczas każdą dostarczoną porcję energii – przez co po krótkim okresie utraty wagi następuje bardzo szybki powrót do stanu sprzed diety – czyli tak znienawidzony efekt jo-jo. Dieta 36s pozwala zgubić kilka zbędnych kilogramów w sposób zrównoważony, racjonalny i bezpieczny dla organizmu.

Więcej informacji na www.dieta36s.pl

Leave your response!

You must be logged in to post a comment.